TIP KONGRELERİ VE EĞİTİMLERİ

Tıbbın farklı dallarından, kongre, sempozyum, konferans ve workshoplar planlanarak düzenlenmektedir.

Tıp dernekleri, tıp fakülteleri ve branşının tanınmış doktorları ile  birlikte, sınırlı sayıda katılımcının katıldığı özel workshoplar dan, bin kişinin üzerinde katılımın olduğu kongrelerin organizasyonuna kadar, değişik amaç ve hedefleri olan organizasyonları yıllardır gerçekleştirmektedir.

Doktor , eczacı ve diğer sağlık sektörü çalışanlarının yurt içi ve yurt dışındaki uluslar arası kongre vs gibi etkinliklerine katılımlarını organize etmektedir. Katılımcının kayıt işlemleri, otel konaklaması, uçak bileti, transferleri gibi konular haricinde ihtiyaç duyabildiği her türlü turistik ve sosyal etkinliğe rezervasyon veya bilet teminin gerçekleştirilebilmektedir.

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

Türkiye’nin ve dünyanın tanınmış kurumlarının organizasyon     etkinliklerinin gerçekleştirilmesinde anahtar teslimi hizmet verilmektedir.

Kurumların çalışanlarına, müşteri veya hitap ettiği kitleye yönelik gerçekleştirdiği organizasyonlardır. Gerek yurt içinde, gerekse yurtdışında ödüllendirme, özendirme ve tanıtım amaçlı organizasyonların destinasyon ve mekan seçimi, organizasyonun özelliğine göre konaklama, uçak bileti, tur ve transferler, ikram ve eğlence aktivitelerinin organizasyonları tarafımızdan bir konsept oluşturularak sunulmakta ve tercih doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Trend Turizm hakkında

Trend Turizm öğrenci servisi adına tüm hizmetlerde çözüm sunmaktadır. Tamamen müşteri odaklı çalışan şoförlerimiz herkesin yanında.

iletişim bilgileri

  info@trendturizm.com
  servis@trendturizm.com
 +90 216 388 48 58
 +90 216 388 03 54

  Trend Kongre Organizasyonları ve
Turistik Hizmetler Ltd Şti

Küçükbakkalköy mahallesi , Derebey sok. No 13 Dumankaya Flex Residence D68
Atasehir/İstanbul