Bjk - Kabataş Vakfı Okulları Ailemize hoşgeldiniz! Bjk - Kabataş Vakfı Okulları Ailemize hoşgeldiniz!

Trend Turizm olarak gerçekleştirilecek olan operasyonda üst düzey bir hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyeti  sağlamak öncelikli hedefimizdir. Müşterilerimizden gelecek bilgiler ve geri bildirimler hizmet kalitemizin maksimize edilmesinde önemli bir yer tutmaktadır .

Bu amaçla çalıştığımız okullarda öğrenci velileri ve okul idaresi ile temasta bulunacak yeterliliğe sahip, iletişim yetenekleri güçlü, yapılan işin teknik yönlerini bilen bir şirket yetkilisi sorumlu olarak atanacaktır. Bu görevli özellikle giriş – çıkış saatlerinde okulda bulunarak operasyonun hatasız ilerlemesinden sorumlu olacaktır. Günün diğer saatlerinde de öğrenci velileri ve okul idaresi ile olan ilişkilerin sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağlayacaktır.

Hedefimiz, müşteri memnuniyetinin artırılarak, eksik ve ihtiyaçların tespit edilerek gerekli tedbirlerin alınarak, hizmet kalitesinin yükseltilerek müşteri memnuniyetinin sağlanması ve süreklilik arz etmesidir.

Trend Turizm hakkında

Trend Turizm öğrenci servisi adına tüm hizmetlerde çözüm sunmaktadır. Tamamen müşteri odaklı çalışan şoförlerimiz herkesin yanında.

iletişim bilgileri

  info@trendturizm.com
  servis@trendturizm.com
 +90 216 388 48 58
 +90 216 388 03 54

  Trend Kongre Organizasyonları ve
Turistik Hizmetler Ltd Şti

Küçükbakkalköy mahallesi , Derebey sok. No 13 Dumankaya Flex Residence D68
Atasehir/İstanbul