Standart ekipmanlar haricinde, öğrencilerin güvenliği için araçlarımızda mevcut olan teknik ekipmanlar aşağıda detaylandırılmıştır:

Araç Takip Sistemi ; GPRS bağlantılı çalışan sistemde, veliler aracın nerede olduğunu ve o anki süratini görebilmelerini sağlayan aktif takip sistemdir.

Veli Takip Sistemi : Özel bir yazılım ve cep telefonu uygulaması aracılığıyla, veliler ve okul yönetimi, öğrencinin araca ne zaman bindiğini, okula kaçta vardığını; okuldan kaçta ayrıldığını ve ineceği noktaya ne zaman geldiğini sms ile anında öğrenebilecektir. Aynı sistem aracılığı ile okula da araçlara binen öğrenci listesi, varış ve ayrılış saatleri mesaj ile iletilecektir.

MEDLİNE Acil Destek Sistemi: Öğrencilerimiz zorunlu trafik sigortası ve koltuk sigortası haricinde, özel olarak MEDLİNE acil destek sigortasına da sahiptirler. Araç içinde meydana gelebilecek her türlü yaralanma veya sağlık sorunu için öğrenciler sigortalanmışlardır. Araçtaki görevlinin cep telefonundaki özel uygulama ile yapacağı acil yardım çağrısında, MEDLİNE sağlık ekipleri en hızlı şekilde müdahale edecektir. Gerekli müdahale yapıldıktan sonra gerekirse, en yakın sağlık kurumuna da acil olarak ulaştırılması da bu sigorta kapsamındadır.

 

Trend Turizm hakkında

Trend Turizm öğrenci servisi adına tüm hizmetlerde çözüm sunmaktadır. Tamamen müşteri odaklı çalışan şoförlerimiz herkesin yanında.

iletişim bilgileri

  info@trendturizm.com
  servis@trendturizm.com
 +90 216 388 48 58
 +90 216 388 03 54

  Trend Kongre Organizasyonları ve
Turistik Hizmetler Ltd Şti

Küçükbakkalköy mahallesi , Derebey sok. No 13 Dumankaya Flex Residence D68
Atasehir/İstanbul