ARAÇLARIMIZDA KULLANILAN TEKNOLOJİLER

Servis hizmetinde çalışan bütün araçlarımız, kanunla belirtilmiş yaş ve teknik özelliklere sahiptir.

Standart ekipmanlar haricinde,öğrencilerin güvenliği için araçlarımızda mevcut olan teknik ekipmanlar aşağıda detaylandırılmıştır:

Araç Takip Sistemi ; GPRS bağlantılı çalışan sistemde, veliler aracın nerede olduğunu ve o anki süratini görebilmelerini sağlayan aktif takip sistemdir.

Veli Takip Sistemi : Özel bir yazılım ve cep telefonu uygulaması aracılığıyla, veliler ve okul yönetimi, öğrencinin araca ne zaman bindiğini, okula kaçta vardığını; okuldan kaçta ayrıldığını ve ineceği noktaya ne zaman geldiğini sms ile anında öğrenebilecektir. Aynı sistem aracılığı ile okula da araçlara binen öğrenci listesi, varış ve ayrılış saatleri mesaj ile iletilecektir.

MEDLİNE Acil Destek Sistemi: Öğrencilerimiz zorunlu  trafik sigortası ve koltuk sigortası haricinde, özel olarak MEDLINE acil destek sigortasına da sahiptirler. Araç içinde meydana gelebilecek her türlü yaralanma veya sağlık sorunu için öğrenciler sigortalanmışlardır. Araçtaki görevlinin cep telefonundaki özel uygulama ile yapacağı acil yardım çağrısında, MEDLINE sağlık ekipleri en hızlı şekilde müdahale edecektir. Gerekli müdahale yapıldıktan sonra gerekirse, en yakın sağlık kurumuna da acil olarak ulaştırılması da bu sigorta kapsamındadır.

SÜRÜCÜLERİMİZ

Trend Turizm bünyesindeki bütün sürücüler, mesleki beceri ve yeteneklere sahip, tecrübeli kişilerden seçilmektedir. İşe başlangıcında ve sonra ki süreçte sürekli kurum içi eğitimlere tabi tutularak hizmet vermektedirler.

Servis Sürücüsü Seçim Kriterlerimiz;

  • Heyet raporu ile sağlık durumu onaylanmış,
  • Herhangi bir bir suçtan sabıka kaydı olmayan,
  • 26 – 55 yaş aralığında,
  • Tercihen evli ve güven verici görünümlü,
  • Sürücü Yetenek ve Becerilerini değerlendirmeye yarayan Psikomotor Testlerinde başarılı olmuş,
  • Ekstra güvenli sürüş eğitimi katılıp, testinde de başarılı olması (Kaygan zeminlerde sürüş, frenaj, engelden kaçma vs gibi)

Evli olmaları ve eğitim düzeyleri tercih sebebidir.

 

YARDIMCI PERSONELİMİZ
Anne şefkatiyle çocuklarımızın güvenli, rahat ve mutlu yolculuk yapmasını sağlayan, araç içerisinde oluşması muhtemel her türlü soruna anında müdahale edebilecek, araç içi yardımcı personellerimizin aldıkları periyodik eğitimlerin yanı sıra seçim kriterlerimizle de hizmet kalitemizi sürekli arttırmaktayız.

Yardımcı Personel Seçim Kriterlerimiz;

* 22 – 40 yaşları arasında

* En az ilköğretim mezunu

* Yüz kızartıcı bir suçtan sabıka kaydı olmaması

* Güven veren ve prezantabl bir görünüme sahip olması

* Herhangi bir bulaşıcı hastalığı olmadığına dair sağlık raporu olması

Eğitim düzeyleri  anne olmaları ve tercih sebebidir

DENETİMLERİMİZ

İşimizi yaparken en önemli olan konu çocuklarımızın sağlığı ve güvenliğidir. Bu amaçla çocuklarımızın okullarına zamanında gitmesinin yanında güvenli bir şekilde ulaşmalarında bizler için önemlidir. Bu amaçla farklı periyotlarda farklı tip denetimlerimiz mevcuttur.

 

  • Cocukların geliş ve gidişlerinin denetlendiği, günlük hizmet denetimi,
  • Araçların teknik kontrollerinin yapıldığı haftalık ve aylık araç denetimleri,
  • Bütün servis hizmeti sürecinde araçların rotalarında ve trafik kurallarıa uygun olarak hareketlerinin denetlendiği araç hızı ve yol güvenliği denetimi

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Trend Turizm olarak gerçekleştirilecek olan operasyonda üst düzey bir hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyeti  sağlamak öncelikli hedefimizdir. Müşterilerimizden gelecek bilgiler ve geri bildirimler hizmet kalitemizin maksimize edilmesinde önemli bir yer tutmaktadır .

Bu amaçla çalıştığımız okullarda öğrenci velileri ve okul idaresi ile temasta bulunacak yeterliliğe sahip, iletişim yetenekleri güçlü, yapılan işin teknik yönlerini bilen bir şirket yetkilisi sorumlu olarak atanacaktır. Bu görevli özellikle giriş – çıkış saatlerinde okulda bulunarak operasyonun hatasız ilerlemesinden sorumlu olacaktır. Günün diğer saatlerinde de öğrenci velileri ve okul idaresi ile olan ilişkilerin sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağlayacaktır.

Hedefimiz, müşteri memnuniyetinin artırılarak, eksik ve ihtiyaçların tespit edilerek gerekli tedbirlerin alınarak, hizmet kalitesinin yükseltilerek müşteri memnuniyetinin sağlanması ve süreklilik arz etmesidir.

 

Trend Turizm hakkında

Trend Turizm öğrenci servisi adına tüm hizmetlerde çözüm sunmaktadır. Tamamen müşteri odaklı çalışan şoförlerimiz herkesin yanında.

iletişim bilgileri

  info@trendturizm.com
  servis@trendturizm.com
 +90 216 388 48 58
 +90 216 388 03 54

  Trend Kongre Organizasyonları ve
Turistik Hizmetler Ltd Şti

Küçükbakkalköy mahallesi , Derebey sok. No 13 Dumankaya Flex Residence D68
Atasehir/İstanbul