Bjk - Kabataş Vakfı Okulları Ailemize hoşgeldiniz! Bjk - Kabataş Vakfı Okulları Ailemize hoşgeldiniz!

2015-2016 EĞİTİM YILI “KÜTÜPHANE BAĞIŞI”

2015-2016 EĞİTİM YILI “KÜTÜPHANE BAĞIŞI”

Trend turizm olarak, 2014-2015 öğretim yılında servis hizmeti verdiğimiz YEŞİLKÖY SEHİT PİLOT MUZAFFER ERDONMEZ İLKÖĞRETİM OKULU ‘nun ihtiyacı olan okul kütüphanesinin sıfırdan yaparak okulumuza bağışlamaktan büyük mutluluk duyduk.

Bakırköy İlçe Milli Eğitim  Müdürü Sn. Emrullah AYDIN, Bakırköy Kaymakamı Sn. Adem ÖZTÜRK ve AKP Bakırkoy İlçe Başkanı Sn. Aysun ÇELIKLER’in değerli  katılımlarıyla düzenlenen törende kurucumuz Sn. İmur Karacalı’ya, yapılan bağıştan dolayı  plaket verilmiştir.

Yüzlerce ders kitabı, müfredat programına uygun dünya klasikleri ve modern dönem yazar ve şairlerine ait kitaplar, teknoloji ve bilişim eğitimi amaçlı kitaplar,  ansiklopedi, dergi gibi yayınlar kütüphanede öğretmen ve öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.

Ayrıca öğretmen ve öğrencilerin çalışmalarını yapabilmeleri için güncel bilgilere ulaşabileceği sekiz adet bilgisayar ünitesi ve farklı ekipmanları da kütüphane kapsamında hizmete sunulmuştur

 

Trend Turizm hakkında

Trend Turizm öğrenci servisi adına tüm hizmetlerde çözüm sunmaktadır. Tamamen müşteri odaklı çalışan şoförlerimiz herkesin yanında.

iletişim bilgileri

  info@trendturizm.com
  servis@trendturizm.com
 +90 216 388 48 58
 +90 216 388 03 54

  Trend Kongre Organizasyonları ve
Turistik Hizmetler Ltd Şti

Küçükbakkalköy mahallesi , Derebey sok. No 13 Dumankaya Flex Residence D68
Atasehir/İstanbul